השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

או התקשר: 0523-317191

שם מלא

טלפון

אימייל

קבלן מפתח

חברתנו מספקת ללקוחותיה שירותי קבלן מפתח מקצועיים ביותר תוך שמירה על איכותי ושירות לאורך כל הדרך. חשוב לדעת כי שירותי קבלן המפתח שלנו יספקו לכם כתובת אחת לכל נושא, בעיה, שאלה או בקשה הקשורים לעבודות הבנייה. השירות יוריד מכם את נטל ניהול הליך, החברה מנהלת את כל פרויקט הבנייה מתחילתו ועד סופו, ולכם נשאר רק לבקר ולהנות מתהליך הבניה.

 

מהו קבלן מפתח

קבלן מפתח הינו איש מקצוע האחראי על כל עבודות הבנייה מא' ועד ת'. לשם כך אנו עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים, ביניהם נכללים: חשמלאים, אינסטלאטורים וצבעים, ומומחי מיזוג אוויר, איטום, מתקיני תשתיות גז, מומחי אלומיניום והתקנת מערכות אזעקה. כמו כן, קבלן המפתח אחראי על רכישת חומרי הגלם בהתאם למסגרות תקציב, ועל ביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר בהתאם לתוכניות הבנייה תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.
שירותי קבלן מפתח מתאימים לכל סוגי הבנייה בארץ, בין אם מדובר בבנייה קונבנציונאלית באמצעות בלוקים ובטון, בנייה על בסיס שלד פלדה, או כל שיטה אחרת. בכל שיטת בנייה העיקרון נשאר זהה– הקבלן יבצע את העבודות הנדרשות מההתחלה ועד הסוף.

כחלק מאחריותו של קבלן המפתח אנו רוכשים את המרכיבים הנדרשים לבנייה, החל באלו הנדרשים לבניית השלד, כמו בטון, ברזל, בלוקים ומלט, דרך כלים מכניים הנחוצים לביצוע העבודות, ועד לחומרי גימור כמו טיח, צבע, דלתות וחלונות. רכישת החומרים תבוצע בהתאם לרצונות הלקוח, לתכנון האדריכלי ולמסגרת התקציב שברשותו. יחד עם זאת, הלקוח יכול לבחור לרכוש את חלק מחומרי הבנייה בעצמו

 

שלבי בנייה עם קבלן מפתח

כאמור, שירותיו של קבלן מפתח ניתנים בכל שלבי הבנייה, וכוללים בין היתר:

  • ארגון צוות העבודה המקצועי ורכישת כל חומרי הגלם והציוד הנדרשים לעבודות.
  • הכנות מקדימות לבנייה – סימון השטח וגידורו, ארגון תשתיות מים וחשמל לעבודות.
  • ביצוע עבודות עפר – חפירה, קידוח, יישור, סילוק פסולת ופיתוח חצר, וכן ביצוע שנוגריסט.
  • עבודות שלד – קידוחים, יציקת כלונסאות, יציקת בטון, יציקת מרתף במידת הצורך ואיטומו, וכן בניית ויציקת קירות, עמודים, ממ"ד, מדרגות, קורות, תקרה וגג.
  • הטמעת תשתיות – כולל תשתיות חשמל, מים, גז תקשורת וביוב, בעזרת אנשי המקצוע הרלוונטיים.
  • עבודות גימור – כוללות בין היתר עבודות אלומיניום, חשמל, אינסטלציה, טיח, איטום, צבע, חיפוי קירות, ריצוף, התקנת דלתות, משקופים וחלונות. זאת בנוסף להתקנת מטבח, כלים סניטריים, הכנת תשתית למיזוג אוויר, בניית גג רעפים וביצוע עבודות הכנה לגינה.

 

דגשים לבנייה נכונה עם קבלן מפתח

בעת עבודה עם קבלן מפתח יש מספר נושאים שחשוב לתת עליהם את הדעת. העיקריים שבהם הינם:

  • שיטת בנייה – חשוב לוודא כי קבלן המפתח מכיר ומנוסה בביצוע שיטת הבנייה המתבקשת.
  • עבודה מסודרת ומאורגנת של קבלן המפתח – כולל ניהול יומן עבודה ודיווח שוטף ללקוח.
  • אחריות הקבלן – יש לבדוק את כיסוי הביטוח של הקבלן, ולוודא כי אחריותו תופסת עד לאחר תום תקופת הבדק.
  • המלצות – בקשו לראות עבודות שביצע הקבלן, וקבלו גם חוות דעת והמלצות מלקוחות לשעבר