השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

או התקשר: 0523-317191

שם מלא

טלפון

אימייל

הריסת מבנים

שירות הריסת מבנים, המוצע על ידי בעלי מקצוע המתמחים בבנייה והריסה של מבנים, מאפשר לכל מי שברשותו מבנה ישן על מגרש, להרוס אותו ולבנות במקומו מבנה חדש. מבית צמוד קרקע ישן ומתפורר, יעלה על הקרקע בית בין שתיים או שלוש קומות, בית מתוחזק, מסוגנן ומושקע הרבה יותר. בית שנעים ובטוח לגור בו, בית שערכו הכספי גבוהה הרבה יותר, מכפי שהיה קודם לכן.

 

היתרונות בבניית בית חדש והריסת הישן

לא תמיד אפשרי לשפץ את הבית הישן, להוסיף לו חדרים, מרפסת או לשדרג את החצר שצמודה לו. כשמדובר במבנה ישן מאד, שכל מערכותיו כבר כמעט ואינן מתפקדות או מתקלקלות באופן תדיר, כדאי לשקול אפשרות של הריסה ובנייה מחודשת. בניית בית חדש והריסת הישן מאפשרת לדייריו ליהנות ממרחב חדש ונוח יותר, ממרחב בטיחותי וגם ממערכות חשמל ואינסטלציה חדשות לחלוטין. מדובר גם ברווח גבוה יותר במידה ומחליטים להעמיד למכירה את הנכס בעתיד, וזאת בהשוואה לשוויו לפני ההריסה. בנייה של מבנה חדש יכולה גם למשוך את האזור דיירים חדשים ולהוביל לשינוי בסביבה כולה. הדבר נכון במיוחד כשמדובר במבנה בולט, מבנה שמושך את העין ומעורר עניין.

 

המורכבות שבהריסת מבנים

הריסת מבנים היא הליך מורכב מאד, המצריך ציוד מתקדם ומתאים וגם ניסיון בביצוע ההריסה עצמה. את ההריסה יש לבצע באופן מבוקר כדי למנוע פגיעה במבנים סמוכים ובשטח עצמו. כשמדובר בהריסה של מבנה ישן, פעמים רבות הוא נמצא במקום צפוף, בעיר גדולה או באזור מיושב. הוא עשוי להיות קרוב למבנים אחרים, לחניון או לכביש שבו נוסעים לאורך כל שעות היום רכבים מכל כיוון. הריסת המבנים גורמת לאבק, לרעש וגם להצטברות של פסולת רבה, הנותרת במקום לאחר ההריסה עצמה. ביצוע ההליך על ידי בעלי מקצוע, המתמחים בכך, יכול למנוע סכנות ונזקים מיותרים בזכות הניסיון והיכולת המקצועית הגבוהה. הריסת מבנים באופן זה נעשית בהתאם לכל הקריטריונים הנדרשים ועל פי התקנים המחמירים ביותר. חשוב לוודא שישנו ביטוח הריסות תקף, המציע את כל הכיסויים הרלוונטיים במקרה של נזק סביבתי כתוצאה מההריסה.